Rekomendacje

Dla większości osób słowo „stylista” kojarzy się z gwiazdami, celebrytami, Hollywood itp. Tymczasem pomoc personal shoperra, który doradzi w zakupach jest dla każdego z nas i nie kosztuje wiele.

Warto urozmaicić swoją garderobę, a żeby znowu nie iść tą samą ścieżką i nie wybierać podobnych rzeczy. Dzięki styliście zaoszczędzisz czas i pieniądze. Wiele osób kupuje pojedyncze rzeczy i potem nie wie, jak je nosić.

Stylista dobierze gotowe zestawy i powie Ci jak łączyć poszczególne elementy garderoby ze sobą uwzględniając Twój temperament, styl życia, rodzaj pracy. Stylista to Twój doradca wizerunku – pozwoli Ci wykreować nowy wizerunek lub odkryć w Tobie już drzemiący potencjał.

Jeżeli jedno lub więcej spotkań to dla Ciebie za mało warto skorzystać ze szkoleń wizerunkowych – wielu stylistów je oferuje.

29 października 2018 0 comment
0 Facebook Twitter Google + Pinterest

Jedna z najpopularniejszych części garderoby. Wybieramy je do stroju codziennego jak i na większe wyjścia. Najbardziej popularne to oczywiście dżinsy.

Noszą je wszyscy niezależne od wieku. Właściwie dobrane podkreślają styl i charakter, odmładzają. Aby faktycznie tak było dżinsy trzeba dobrać właściwe do sylwetki.

spodnie zakupy ze stylistą

Jeżeli masz szerokie biodra i jesteś niska wybierz gładkie dżinsy, zwężane do dołu, bez przetarć i ozdób, które za bardzo przyciągają uwagę. W ten sposób zharmonizujesz sylwetkę. Pamiętaj aby dżinsy nie opinały nogi a były lekko przy ciele. Postaw na ciemniejszy kolor a fason ten z wyższym stanem, który pokryje biodra. Pamiętaj aby nie podwijać nogawek, bo te optycznie skrócą jeszcze sylwetkę.

spodnie stylistka lublindobór spodni zakupy

A jeśli masz szczupłą nogę w kostce, śmiało noś krótszą wersję spodni, tak by zwrócić uwagę na ten fragment nogi.

spodnie jak dobrać - stylistka lublin

Jeśli jesteś wysoka dobrze będziesz się prezentowała w boyfriendach czyli bardziej luźnej wersji dżinsów, sprawiających wrażenie za dużych. Możesz śmiało eksperymentować z przetarciami czy dziurami.

spodnie lublin jak dobraćdobór garderoby zakupy ze stylistką lublinrózne spodnie jak dobrać do sylwetki

Jeżeli dżinsy nie są Twoim ulubionym typem spodni wybieraj spodnie materiałowe. Najbardziej uniwersalnym krojem są cygaretki, spodnie o prostym kroju, które będą pasować do wielu stylizacji.

stylistka lublin - dobór spodnizakupy spodni ze stylistką lublincygaretki spodnie lublin zakupy

Pamiętaj, że spodnie nie mogą opinać nogi, bo wtedy wyglądają jak legginsy. Jeżeli spodnie mają kant – powinien być widoczny.

spodnie lublin zakupy ze stylistka

Śmiało sięgaj po spodnie w zdecydowanym kolorze!

czerwone spodnie - jak dobrać spodnie rady stylistki

29 października 2018 0 comment
0 Facebook Twitter Google + Pinterest

Poznałam Joannę na pokazie kosmetyków, zaczęłam z nią rozmawiać, bardzo miło i poczułam wielką serdeczność z jej strony. Minęło kilka miesięcy ja rozpoczęłam współpracę z nową firmą, nowe wyzwania, nowe zadania, nowi ludzie. Pojawiały się również wystąpienia publiczne najpierw w mniejszym gronie, potem w większym i jeszcze większym. Poczułam, że przyszedł czas na ponowne spotkanie z Joanną i wykorzystanie jej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie mnie zupełnie obcej czyli wizerunku. Wcześniej pracowałam jako masażystka, refleksolog a moim ubraniem były dresy i wszystko w czym po prostu było mi wygodnie. Umówiłyśmy się na spotkanie u mnie w domu i w mojej szafie rozpoczęła się rewolucja. To było niesamowite doświadczenie, zaczęłyśmy bowiem od rozmowy i pytań typu: co ja chcę powiedzieć ludziom swoim wyglądem, ubraniem. Potem nastąpiło wyrzucanie ubrań oraz kupowanie nowych, które mi pasują. Ponieważ odczułam od Joanny zaangażowanie i zrozumienie moich potrzeb jak również obaw, zaufałam jej i teraz czuję się fantastycznie. Mam nowe ubrania, dostosowane do okazji i czuję się w nich świetnie.  Zmiany się odbywają dalej, bo to proces, który przebiega w moim tempie. Dziękuję za wspieranie mnie i cierpliwość.

Anna,  menadżer

20 grudnia 2017 0 comment
0 Facebook Twitter Google + Pinterest

Korzystałam trzykrotnie z konsultacji u Joanny zarówno w kwestii makijażu jak i stylizacji ubraniowej. Joanna to profesjonalna i urocza osoba, która potrafi zbudować świetny kontakt , wie jak trafić w potrzeby i gust klientki. Pomogła mi w doborze garderoby, doradziła zarówno w kwestiach zakupów, jak i przeróbek nie noszonych ubrań. Jej pomysły są zawsze dla mnie inspiracją, a spotkanie z tak entuzjastyczną i kochającą to co robi osobą, są prawdziwą przyjemnością.

Luiza Mądrowska
Coach, trener, psycholog

11 grudnia 2017 0 comment
0 Facebook Twitter Google + Pinterest

Zakupy z Panią Joanną Piech były dla mnie lekcją pełną cennych wskazówek dotyczących sposobu ubierania się, łączenia ze sobą rzeczy, nadawania nowego charakteru poprzez dodatki. Mój dotychczasowy styl ubierania się nie zmienił się radykalnie, ale przy kompletowaniu ubrań na kolejny dzień zwracam uwagę na zestaw pod innym kątem. Wiem teraz na co zwracać uwagę, co eksponować, a czego nie. Polecam

Krzysztof
Główny specjalista

11 grudnia 2017 0 comment
0 Facebook Twitter Google + Pinterest

Podjęcie decyzji o przeglądzie mojej szafy i wybraniu Joanny Piech na stylistkę, to był strzał w dziesiątkę! Cały proces oglądania mojej garderoby, zestawiania ubrań oraz dodatków to była niesamowita przygoda! Czułam się jak na nowym lądzie. Mimo, że znałam te ciuchy, nie miałam pojęcia, w jakich konfiguracjach można je połączyć, by wyglądały na mnie świetnie! Okazało się, że z tego, co mam w szafie można spokojnie zrobić kilka zestawów, zarówno biznesowych, jak też na spotkania nieformalne, towarzyskie. Kilka ciuchów, mimo, że bardzo lubiłam od dawna leżało sobie na półce, bo nie wiedziałam z czym je zestawić. Dzięki Joannie zaczęły być używane. Dowiedziałam się jak dobierać do siebie faktury, zobaczyłam które dodatki pasują do jakich ubrań. No i buty! Nie wiedziałam, że tak bardzo mogą zmienić charakter ubioru. Po konsultacji z Joanną byłam pełna inspiracji i szczęśliwa, że mogę bez wymiany ubrań wyglądać inaczej, bardziej spójnie i elegancko. A w szafie zrobiło się więcej miejsca! Pozbyłam się ubrań, które zupełnie nie pasowały do mnie kolorystycznie lub zniekształcały moją sylwetkę.

Małgorzata Sobiesiak, psycholożka, trenerka

5 grudnia 2017 0 comment
0 Facebook Twitter Google + Pinterest
PIECH MAKEUP